Druk wielkoformatowy

 

Potrzebujesz wysokiej jakości druk użytkowy lub dekoracyjny na dużym formacie? Teraz ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Drukujemy na wysokiej klasy sprzęcie na papierze fotograficznym, płótnie canvas oraz folii samoprzylepnej nawet w formacie B0 (100x140cm)! Oferujemy także naciąganie obrazów na płótnie na sosnową ramę lub umieszczanie wydrukowanych fotografii w antyramie. Uwolnij swoje designerskie pomysły i przenieś je na poster czy obraz na płótnie.

Drukujemy w rozdzielczościach od 360 do 1440 dpi. Drukujemy grafiki pełnokolorowe (zdjęcia – renderingi) i wektorowe na: materiałach banerowych – plandekowych, siatkach winylowych, papierach bilboardowych, foliach, materiałach flagowych i innych materiałach niepowlekanych.

Grafiki drukowane są rozpuszczalnikową farbą solwentową, opartą na cykloheksanolu, trwale łączą się z podłożem, agresywnie wnikając w jego strukturę. Wydruki charakteryzują się bardzo dużą odpornością na: promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, zróżnicowane warunki atmosferyczne, ekstremalne różnice temperatur.