Druki reklamowe

OFERTA

Darmowa wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wizytówki

Twoja wizytówka może mieć wielki wpływ na pierwsze wrażenie, jakie wywrzesz na swoim partnerze biznesowym lub kliencie. Nie szukaj więc oszczędności drukując swoje wizytówki w przypadkowej, taniej drukarni. Estetyczny wygląd, czytelność i jakość wykonania powinny charakteryzować wizytówkę, którą posługuje się poważny przedsiębiorca. Oferujemy wizytówki w dowolnej kolorystyce i na różnych rodzajach papieru. Wymagającym Klientom zaproponować możemy różnego rodzaju uszlachetnienia druku: folię, lakier UV, tłoczenie lub sztancowanie do dowolnego kształty (np. zaokrąglone narożniki). Tylko od Ciebie zależy jaką wizytówkę sobie wystawisz.

Ulotki

Ulotka jest najpopularniejszą formą reklamy i może być najskuteczniejszą, ale często długość życia przeciętnej ulotki nie jest zbyt długa – ląduje w koszu na śmieci najkrótszą możliwą drogą. Z Twoją ulotką może być inaczej. Postaw na jakość i nietuzinkowość. Dzięki oryginalnemu projektowi i najwyższej jakości drukowi Twoja firma może zapaść w pamięć tysiącom potencjalnych klientów. Sam zdecyduj, czy Twoja ulotka wyląduje w koszu, czy będzie znakomitym narzędziem marketingowym.

Oferujemy ulotki w formatach od A6 do B3. Chcesz zrobić większe wrażenie? Zdecyduj się na uszlachetnienia: Twoja ulotka może być pokryta lakierem (offsetowym lub dyspersyjnym), lakierem UV (wybiórczo lub po całości), folią (mat i błysk), możemy także wysztancować Twoją ulotkę do dowolnego kształtu lub wykonać perforację. Możesz także zdecydować się na łamanie ulotki na U, na Z lub w inny niestandardowy sposób.

Broszury

Broszury to wydruki składające się z kilku kartek, z okładką lub bez niej. Gdy chodzi o informacje, jakie można zamieścić w broszurze, możliwościom nie ma końca. Broszury mogą posłużyć na przykład do opowiedzenia o swojej firmie w niespotykany sposób, zamieszczając fakty z jej historii, zabawne anegdoty i oczywiście dane kontaktowe.

Wybierz ten produkt jeśli chcesz wydrukować katalog, broszurę, informator, cennik lub inną publikację w oprawie zeszytowej o objętości od 8 do 60 stron.

Oferujemy szeroki zakres formatów, dostępnych papierów oraz rodzajów wykończenia okładek. Prezentowane konfiguracje wychodzą na przeciwko klientom, którzy poszukują produktów tanich w wykonaniu, jak i oczekujących rozwiązań prestiżowych z uwzględnieniem umiarkowanych kosztów zakupu.

Katalogi

Twoje produkty zasługują na godną oprawę graficzną. Pokaż je odpowiednio swoim klientom, a na efekty nie będziesz musiał długo czekać. Wykonujemy katalogi oraz foldery reklamowe, które są doskonałą formą prezentacji Twoich produktów i Twojej marki. Specjalne maszyny do oprawy szytej i klejonej, którymi dysponujemy, sprawią że wykonamy Twój katalog szybciej i solidniej. Dla eleganckiego wyglądu okładka katalogu może być wykonana na papierze o wyższej gramaturze i dodatkowo uszlachetniona (folią lub lakierem). Nie licz na to, że każdy potencjalny klient zadowoli się wyłącznie reklamą na Twojej stronie internetowej, zaprezentuj mu swoją ofertę w odpowiedniej formie.

Teczki ofertowe

Wiemy, że dokumenty Twojej firmy są ważne. Firmowa teczka jest najodpowiedniejsza dla ich przechowywania. Oferujemy całą gamę teczek wg oryginalnych wykrojników (z dwoma i trzeba skrzydełkami, z gumką, z różnymi grubościami grzbietów). Drukujemy najczęściej teczki na kartonie 300g i na kredzie 350g. Wykonujemy dowolne uszlachetnienia – lakier offsetowy, lakier dyspersyjny, lakier UV (w tym wybiórczo), tłoczenia etc. Teczka może być zadrukowana z jednej lub z obu stron w dowolnej kolorystyce. Będzie się świetnie nadawać do przechowywania dokumentów oraz przekazywania w niej materiałów promocyjnych lub szkoleniowych. 

Papier firmowy

Chcesz by pisma kierowane do Twoich klientów wyglądały profesjonalnie i poważnie? Zamów u nas papier firmowy, który Ci to zapewni. Drukujemy papiery firmowe w kolorystyce CMYK oraz Pantone, najczęściej na papierach offsetowych. Postaw na jakość, której nie zapewni Ci Twoja drukarka. Możesz być pewny, że twój klient zauważy różnicę. 

Bloczki i notesy

Bloczki są znakomitym narzędziem dbania o wizerunek firmy. Mogą być przydatne w Twoim biurze oraz jako podarunek dla Klienta. Za każdym razem, gdy będzie notować ważne dla siebie informacje, będzie widział Twoje logo i w każdej chwili będzie miał dostęp do Twoich danych kontaktowych. Najczęściej wykonujemy bloczki na papierze offsetowym w formatach od A6 do A4, ale możliwe są także inne formaty (w tym formaty B). Dla większej trwałości bloczka może on być podklejony tekturką, a także może mieć okładkę drukowaną na papierze kredowym, także w innej kolorystyce.

Wykonujemy projekty graficzne oraz zajmujemy się drukiem notesów firmowych. Notesy są jednym z elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy, bardzo często stosowanym na targach oraz szkoleniach. Wykonujemy notesy:

  • spiralowane,
  • reklamowe proste,
  • firmowe skośne,
  • z okładką prostą,
  • z okładką na długopis,>
  • z okładką na długopis i wizytówkę,
  • biuwary autorskie,
  • wiele innych…

Kalendarze

Drukujemy i oprawiamy różnego typu kalendarze – książkowe, trójdzielne, planszowe. Co rok opracowujemy nowe wzory.

Proponujemy druk indywidualnych wzorów „główek” do kalendarzy trójdzielnych, wklejek i oklejek do kalendarzy książkowych. Przygotowujemy indywidualne wzory 12-kartkowych kalendarzy A3 ze zdjęć dostarczonych przez Klientów.

Oferujemy pełny wybór kalendarzy reklamowych: kalendarze książkowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze planszowe, kalendarze jednodzielne.