Druki wielkoformatowe

OFERTA

Darmowa wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Kasetony i lietry przestrzenne

 

Litery przestrzenne to efektowna forma reklamy. Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów, oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie.

Tego typu oznakowanie cechuje się dużą elastycznością w doborze materiałów i sposobów wykończenia, ale także montażu do konstrukcji, ścian czy też płyt lub kasetonów.

Nieocenionym atutem jest brak ograniczenia tłem, dzięki czemu mogą idealnie wpisywać się w architekturę budynku, na którym są montowane.

Dzięki przestrzennej formie z jednej strony stają się bardziej widoczne i wyróżniają się na tle innych oznakowań.

Specjalizujemy się w wykonywaniu liter przestrzennych, cyfr i logotypów z różnych materiałów m.in. ze styroduru, plexi czy metalu. Dzięki własnemu zapleczu maszyn możemy zaoferować Państwu krótkie terminy realizacji z zachowaniem atrakcyjnych cen. Własne studio projektowe pomoże w doborze estetycznym reklam. Proponujemy jedynie sprawdzone i przetestowane rozwiązania.

Oklejanie witryn

Wyróżnij się spośród konkurencji i zainwestuj w oklejenie witryny sklepowej, banku, galerii handlowej, restauracji…
Grafika może być wycięta z dowolnej folii samoprzylepnej, szronionej oraz jako wydruk wielkoformatowy czyli grafika full kolor. Zarówno tekst oraz wszelkie znaki z reguły proponujemy na folii ploterowej. Folia jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Natomiast jeśli chodzi o folię szronioną polecana jest głównie w salonach kosmetycznych, biurach, gabinetach. Zalecana jest w pomieszczeniach, gdzie zachodzi potrzeba tzw. intymności.

Stosujemy również folię One Way Vision, która przeznaczona jest do zadrukowania na jednej stronie. Wzór, który jest nadrukowany z jednej strony wydaje się pokrywający a z drugiej półprzezroczysty.

Banery

Banery to rodzaj reklamy, który można powiesić praktycznie wszędzie – ozdobią każdą siatkę, płot, ścianę – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Poprzez idealne nasycenie barw oraz niezwykłą jakość wykonania, na pewno nie pozostaną niezauważone – przykują wzrok i utrzymają go na dłużej. Materiał, z którego wykonane są banery, jest bardzo odporny na wszelkie zewnętrzne warunki atmosferyczne, przez co Twoja reklama będzie się prezentowała atrakcyjnie przez długi okres, ciesząc oko wszystkich spoglądających.

W naszej ofercie znajdziesz kilka standardowych formatów banerów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyś zlecił nam produkcję reklamy w indywidualnym rozmiarze – chętnie podejmiemy to wyzwanie!

 

Rollupy

Rollupy czyli stojaki reklamowe to nowoczesne i najbardziej popularne systemy wystawiennicze stworzone dla firm, które chcą być zauważone. Ta skuteczna, przyciągająca uwagę reklama przynosi zaskakujące efekty a przy tym jest niedroga, uniwersalna i bardzo trwała. Każdy stojak reklamowy jest prosty w montażu, nie zajmuje wiele miejsca oraz łatwo i szybko można go schować jak i rozłożyć. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, możecie być Państwo pewni, że nasz roll up przetrwa bardzo wiele. Ten niedrogi przekaźnik reklamowy spowoduje, że identyfikacja wizualna Twojej firmy będzie skuteczniejsza i szybsza.

Plakaty

Drukujemy plakaty do formatu B1. Jest to doskonała forma reklamy zewnętrznej, dzięki której o Twojej firmie, imprezie, czy innym wydarzeniu dowie się całe miasto. Dzięki zróżnicowanemu parkowi maszyn wydrukujemy Twój plakat w wybranym formacie, kolorystyce (CMYK, Pantone, skala szarości) i papierze (offset i kreda) szybko i w najwyższej jakości.

Grafika na pojazdach

Najbardziej dostępnym i skutecznym środkiem reklamy jest umieszczanie informacji na temat firmy na powierzchni auta. Samochód spędza dużo czasu w drodze, zapewnia więc wysoką częstotliwość kontaktu z marką, produktem i usługami. Stojąc w korku na ulicy reklama na samochodzie umożliwia komunikację marki do potencjalnych klientów średnio co 1 minutę, co jest znacznie więcej niż średni czas kontaktu z innymi mediami. Stojąc w korku, osoba, która stoi za Tobą jest praktycznie zmuszona do przeczytania informacji na aucie i w końcu powinien trafić się ktoś zainteresowany Twoją reklamą.